Omron Automation & Safety F3SJ-A1395P30
F3SJ-A1395P30 picture photo
Mfg. Part Number
F3SJ-A1395P30
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
F3SJ-A1395P30
Datasheet Download
F3SJ-A1395P30.pdf
Availability of F3SJ-A1395P30
QUANTITY
F3SJ-A1395P30 Order Process
Ship out your order
Specifications of F3SJ-A1395P30
Internal Part NumberEIS-F3SJ-A1395P30
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F3SJ-A1395P30
Related LinksF3SJ-A, F3SJ-A1395P30 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
F3SJ-A1395P30 Details Description
Related parts for F3SJ-A1395P30
TVS DIODE 6VWM 10.3VC SMA datasheet.pdf
RES SMD 287 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC FIFO REGISTER 4X16 16SOIC datasheet.pdf
RES 900 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2.37 OHM 1% 30W datasheet.pdf
CLAMP SCREW MNT NAT 7/8" HOLD datasheet.pdf
RES SMD 160 OHM 3/4W 1206 WIDE datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 4POS 7.50MM datasheet.pdf