Honeywell Sensing and Productivity Solutions F65012111
F65012111 picture photo
Mfg. Part Number
F65012111
Brief Description
POS TRANS-XDCR LFT 10 IN 5K/1.0%
Datasheet Download
F65012111.pdf
Availability of F65012111
QUANTITY
F65012111 Order Process
Ship out your order
Specifications of F65012111
Internal Part NumberEIS-F65012111
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F65012111
Related LinksF650, F65012111 Datasheet, Honeywell Sensing and Productivity Solutions Distributor
F65012111 Details Description
Related parts for F65012111
IC DIGITAL POT 50K 100TP 8MSOP datasheet.pdf
RES SMD 66.5KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
RES 20M OHM 2W 1% RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
CONN FPC TOP 27POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
RES 549 OHM 0.3W 1% RADIAL datasheet.pdf
IGBT 1200V 500A 1400W PKG WB datasheet.pdf
CAP FILM 390NF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf