Mechatronics Fan Group F8025X12B3-FHR
F8025X12B3-FHR picture photo
Mfg. Part Number
F8025X12B3-FHR
Brief Description
FAN 80X25MM THRM SPD CTRL 12VDC
Datasheet Download
F8025X12B3-FHR.pdf
Availability of F8025X12B3-FHR
QUANTITY
F8025X12B3-FHR Order Process
Ship out your order
Specifications of F8025X12B3-FHR
Internal Part NumberEIS-F8025X12B3-FHR
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F8025X12B3-FHR
Related LinksF8025X1, F8025X12B3-FHR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
F8025X12B3-FHR Details Description
Related parts for F8025X12B3-FHR
IC OPAMP INSTR 200KHZ RRO 16SSOP datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 25V 10% 1206 datasheet.pdf
IC FLASH 32MBIT 70NS 48TFBGA datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
RES 1.18M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
RES SMD 2.4K OHM 3/4W 1206 WIDE datasheet.pdf
RES 47K OHM .4W 1% RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
TM3476M016DEBA datasheet.pdf
CAP FILM 56NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf