Mechatronics Fan Group F8025X12B3-FHR
F8025X12B3-FHR picture photo
Mfg. Part Number
F8025X12B3-FHR
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN 80X25MM THRM SPD CTRL 12VDC
Datasheet Download
F8025X12B3-FHR.pdf
Availability of F8025X12B3-FHR
QUANTITY
F8025X12B3-FHR Order Process
Ship out your order
Specifications of F8025X12B3-FHR
Internal Part NumberEIS-F8025X12B3-FHR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F8025X12B3-FHR
Related LinksF8025X1, F8025X12B3-FHR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
F8025X12B3-FHR Details Description
Related parts for F8025X12B3-FHR
MOSFET P-CH 250V 2.7A I-PAK datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 52POS R/A datasheet.pdf
RES SMD 301K OHM 1% 3/4W 1812 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SCOTCH CODE REFILL V datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS 3MM SMD 0.5MM datasheet.pdf
RES SMD 2.61KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 125W datasheet.pdf
CAP ALUM 18UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH datasheet.pdf