Epson FA-128 24.0000MF10Z-W0
FA-128 24.0000MF10Z-W0 picture photo
Mfg. Part Number
FA-128 24.0000MF10Z-W0
Manufacturer
Product Category
Crystals
Brief Description
CRYSTAL 24.00 MHZ 12.0PF SMD
Datasheet Download
FA-128 24.0000MF10Z-W0.pdf
Availability of FA-128 24.0000MF10Z-W0
QUANTITY
FA-128 24.0000MF10Z-W0 Order Process
Ship out your order
Specifications of FA-128 24.0000MF10Z-W0
Internal Part NumberEIS-FA-128 24.0000MF10Z-W0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesFA-128
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency24MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)80 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 75°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FA-128 24.0000MF10Z-W0
Related LinksFA-128 24.0, FA-128 24.0000MF10Z-W0 Datasheet, Epson Distributor
FA-128 24.0000MF10Z-W0 Details Description
Related parts for FA-128 24.0000MF10Z-W0
CONN EDGECARD 56POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC UNIV SHIFT REGISTER 20SOIC datasheet.pdf
SENSOR 200PSI M12-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 75 OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
IC HALL EFFECT SWITCH BIP TSOT23 datasheet.pdf
MIDI FUSE HOLDER datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
508 TB RIS CLA 45D SOLID datasheet.pdf
CRYSTAL 30.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf