Epson FA-128 25.0000MD30Y-AC0
FA-128 25.0000MD30Y-AC0 picture photo
Mfg. Part Number
FA-128 25.0000MD30Y-AC0
Brief Description
CRYSTAL 25.00 MHZ 9.0PF SMD
Datasheet Download
FA-128 25.0000MD30Y-AC0.pdf
Availability of FA-128 25.0000MD30Y-AC0
QUANTITY
FA-128 25.0000MD30Y-AC0 Order Process
Ship out your order
Specifications of FA-128 25.0000MD30Y-AC0
Internal Part NumberEIS-FA-128 25.0000MD30Y-AC0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesFA-128
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency25MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance9pF
ESR (Equivalent Series Resistance)80 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-30°C ~ 85°C
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FA-128 25.0000MD30Y-AC0
Related LinksFA-128 25.0, FA-128 25.0000MD30Y-AC0 Datasheet, Epson Distributor
FA-128 25.0000MD30Y-AC0 Details Description
Related parts for FA-128 25.0000MD30Y-AC0
RES 2.37K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SCR 800V 16A TO220AB datasheet.pdf
IC SWITCH SPDT 16SOIC datasheet.pdf
CONN HOUSING 2.5MM XH 9POS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
FEMALE CABLE CONNECTOR 5WAY datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V datasheet.pdf
Connector Receptacle 1 Position Gold Through Hole datasheet.pdf