Taiyo Yuden FAR-D5NH-942M50-M1Y9-Z
FAR-D5NH-942M50-M1Y9-Z picture photo
Mfg. Part Number
FAR-D5NH-942M50-M1Y9-Z
Brief Description
DUPLEXER SAW 942.5MHZ W-CDMA VII
Datasheet Download
FAR-D5NH-942M50-M1Y9-Z.pdf
Availability of FAR-D5NH-942M50-M1Y9-Z
QUANTITY
FAR-D5NH-942M50-M1Y9-Z Order Process
Ship out your order
Specifications of FAR-D5NH-942M50-M1Y9-Z
Internal Part NumberEIS-FAR-D5NH-942M50-M1Y9-Z
PackagingTape & Reel (TR)
Frequency942.5MHz Center
Bandwidth34.2MHz
Filter TypeBand Pass
Insertion Loss2.6dB
ApplicationsCellular, WCDMA
Package / Case9-SMD, No Lead
Mounting TypeSurface Mount
Height (Max)0.026" (0.65mm)
Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FAR-D5NH-942M50-M1Y9-Z
Related LinksFAR-D5NH-94, FAR-D5NH-942M50-M1Y9-Z Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
FAR-D5NH-942M50-M1Y9-Z Details Description
Related parts for FAR-D5NH-942M50-M1Y9-Z
RES 6.8K OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CABLE D-SUB-HMM25H/AE25M/HMM25H datasheet.pdf
DIODE ZENER 13V 500MW SOD123 datasheet.pdf
RES SMD 84.5 OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
MICRO 15POS SKT 6" datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 20V 7.5A ECH8 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE PIN datasheet.pdf
R/A REC POWERBLADE datasheet.pdf
100UF 400V 25X30MM 105C 5000H datasheet.pdf