Panduit FCBI2-S10-M20
FCBI2-S10-M20 picture photo
Mfg. Part Number
FCBI2-S10-M20
Manufacturer
Product Category
Clamps and Clips
Brief Description
CABLE BASE #10 SCREW
Datasheet Download
FCBI2-S10-M20.pdf
Availability of FCBI2-S10-M20
QUANTITY
FCBI2-S10-M20 Order Process
Ship out your order
Specifications of FCBI2-S10-M20
Internal Part NumberEIS-FCBI2-S10-M20
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Cables, Wires - Management
FamilyClamps and Clips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FCBI2-S10-M20
Related LinksFCBI2-, FCBI2-S10-M20 Datasheet, Panduit Distributor
FCBI2-S10-M20 Details Description
Related parts for FCBI2-S10-M20
CONN HEADER 2MM 30POS VERT .155" datasheet.pdf
RES SMD 340 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 61POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN TRIAX PLUG 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZ10B M32 datasheet.pdf
TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.3W SM6 datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE PIN datasheet.pdf
500 TB WIR PRO 180D SOL datasheet.pdf
CAP CER 20PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SOLDER datasheet.pdf