SanDisk FFD-25-IDEP-2048-N-A
FFD-25-IDEP-2048-N-A picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-IDEP-2048-N-A
Brief Description
SSD 2.5" IDEP 2GB
Datasheet Download
FFD-25-IDEP-2048-N-A.pdf
Availability of FFD-25-IDEP-2048-N-A
QUANTITY
FFD-25-IDEP-2048-N-A Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-IDEP-2048-N-A
Internal Part NumberEIS-FFD-25-IDEP-2048-N-A
SeriesFFD-25
Memory Size2GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-IDEP-2048-N-A
Related LinksFFD-25-IDE, FFD-25-IDEP-2048-N-A Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-IDEP-2048-N-A Details Description
Related parts for FFD-25-IDEP-2048-N-A
CONN HEADR BRKWAY .100 56POS R/A datasheet.pdf
CONN RCPT 10 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
TRANS PNP 50V 2A DPAK datasheet.pdf
IC AMP AUD 3.3W MONO DG 16TQFN datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES SMD 909 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 0.8V 0.2A 4SDFN datasheet.pdf
PLG ASSY SZ1 ARR 15 NON ENVIRO datasheet.pdf
ER 4C 4#12 PIN PLUG datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 500MW SOD80 datasheet.pdf