SanDisk FFD-25-IDEP-20480-N-C
FFD-25-IDEP-20480-N-C picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-IDEP-20480-N-C
Brief Description
SSD 2.5" IDEP 20GB
Datasheet Download
FFD-25-IDEP-20480-N-C.pdf
Availability of FFD-25-IDEP-20480-N-C
QUANTITY
FFD-25-IDEP-20480-N-C Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-IDEP-20480-N-C
Internal Part NumberEIS-FFD-25-IDEP-20480-N-C
SeriesFFD-25
Memory Size20GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-IDEP-20480-N-C
Related LinksFFD-25-IDE, FFD-25-IDEP-20480-N-C Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-IDEP-20480-N-C Details Description
Related parts for FFD-25-IDEP-20480-N-C
IC 5DRVR/3RCVR RS232 5V 24-SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS VERT PCB TIN datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 150V 2A DO214AA datasheet.pdf
IC RECT BRIDGE GPP 35A 50V GBJ datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 1.2A 150 MOHM SMD datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 108BGA datasheet.pdf
ECCOSORB ELASTOMERS .030X12X12 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM R-TAB datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD datasheet.pdf
CAP FILM 12.5UF 10% 440VAC QC datasheet.pdf