SanDisk FFD-25-IDEP-8192-X-B
FFD-25-IDEP-8192-X-B picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-IDEP-8192-X-B
Brief Description
SSD 2.5" IDEP 8GB
Datasheet Download
FFD-25-IDEP-8192-X-B.pdf
Availability of FFD-25-IDEP-8192-X-B
QUANTITY
FFD-25-IDEP-8192-X-B Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-IDEP-8192-X-B
Internal Part NumberEIS-FFD-25-IDEP-8192-X-B
SeriesFFD-25
Memory Size8GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-IDEP-8192-X-B
Related LinksFFD-25-IDE, FFD-25-IDEP-8192-X-B Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-IDEP-8192-X-B Details Description
Related parts for FFD-25-IDEP-8192-X-B
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM datasheet.pdf
IC SDRAM 128MBIT 100MHZ 54VFBGA datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V datasheet.pdf
CONV DC/DC 1.5V 12A 18W OUTPUT datasheet.pdf
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO204AC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W datasheet.pdf
ROUND SPACER #8 NYLON 17MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
IC PWR MODULE DC/DC datasheet.pdf
ATTENUATOR 13 DB DC 26.5GHZ datasheet.pdf