SanDisk FFD-25-SATA-112-F
FFD-25-SATA-112-F picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-SATA-112-F
Brief Description
SSD 112GB 2.5" SATA
Datasheet Download
FFD-25-SATA-112-F.pdf
Availability of FFD-25-SATA-112-F
QUANTITY
FFD-25-SATA-112-F Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-SATA-112-F
Internal Part NumberEIS-FFD-25-SATA-112-F
SeriesFFD-25
Memory Size112GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-SATA-112-F
Related LinksFFD-25-S, FFD-25-SATA-112-F Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-SATA-112-F Details Description
Related parts for FFD-25-SATA-112-F
RES SMD 22 OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN AUDIO JACK 3.5MM 4COND SMD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 20V 10% RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
DC/DC 3KVDC DIP 1W 12V TO +/-12V datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 10V 10% 2917 datasheet.pdf
CONN MALE HOUSING 2POS 2WAY 5MM datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CABLE 2POS FREE - STR SOCKET 5M datasheet.pdf