SanDisk FFD-25-SATA-48-C
FFD-25-SATA-48-C picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-SATA-48-C
Brief Description
SSD 48GB 2.5" SATA
Datasheet Download
FFD-25-SATA-48-C.pdf
Availability of FFD-25-SATA-48-C
QUANTITY
FFD-25-SATA-48-C Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-SATA-48-C
Internal Part NumberEIS-FFD-25-SATA-48-C
SeriesFFD-25
Memory Size48GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-SATA-48-C
Related LinksFFD-25-S, FFD-25-SATA-48-C Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-SATA-48-C Details Description
Related parts for FFD-25-SATA-48-C
DIODE SCHOTTKY 10V 4A SMC datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
MOSFET 2P-CH 12V 5.5A 8TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC datasheet.pdf
CAP ALUM 27000UF 20% 160V SCREW datasheet.pdf