SanDisk FFD-25-SATA-56-C
FFD-25-SATA-56-C picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-SATA-56-C
Brief Description
SSD 56GB 2.5" SATA
Datasheet Download
FFD-25-SATA-56-C.pdf
Availability of FFD-25-SATA-56-C
QUANTITY
FFD-25-SATA-56-C Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-SATA-56-C
Internal Part NumberEIS-FFD-25-SATA-56-C
SeriesFFD-25
Memory Size56GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-SATA-56-C
Related LinksFFD-25-S, FFD-25-SATA-56-C Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-SATA-56-C Details Description
Related parts for FFD-25-SATA-56-C
IC DAC QUAD V-OUT10BIT LP 20SSOP datasheet.pdf
ROUND SPACER #8 NYLON 13/16" datasheet.pdf
IC OPAMP DIFF 200MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 715 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC PWR INTRFACE SWITCH 24-SSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W datasheet.pdf
RES 0.499 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HEATSHRINK THERMTRANS datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE PIN datasheet.pdf
RES 6.98 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN datasheet.pdf