SanDisk FFD-25-UATA-114688-X-F
FFD-25-UATA-114688-X-F picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-UATA-114688-X-F
Brief Description
SSD 114GB 2.5" UATA
Datasheet Download
FFD-25-UATA-114688-X-F.pdf
Availability of FFD-25-UATA-114688-X-F
QUANTITY
FFD-25-UATA-114688-X-F Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-UATA-114688-X-F
Internal Part NumberEIS-FFD-25-UATA-114688-X-F
SeriesFFD-25
Memory Size114GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-UATA-114688-X-F
Related LinksFFD-25-UATA, FFD-25-UATA-114688-X-F Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-UATA-114688-X-F Details Description
Related parts for FFD-25-UATA-114688-X-F
RES SMD 562 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
FIXED IND 3.3NH 600MA 80 MOHM datasheet.pdf
TRANSISTOR RF PWR LDMOS SOT1121A datasheet.pdf
RES 16.7K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.12UF 16V NP0 1206 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD datasheet.pdf
DEMO KIT FOR 97SC3204 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
IC FLASH 64GBIT datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V datasheet.pdf
512MB LPDDR2 X16 400MHZ datasheet.pdf