SanDisk FFD-25-UATA-32768-N-B
FFD-25-UATA-32768-N-B picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-UATA-32768-N-B
Brief Description
SSD 32GB 2.5" UATA
Datasheet Download
FFD-25-UATA-32768-N-B.pdf
Availability of FFD-25-UATA-32768-N-B
QUANTITY
FFD-25-UATA-32768-N-B Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-UATA-32768-N-B
Internal Part NumberEIS-FFD-25-UATA-32768-N-B
SeriesFFD-25
Memory Size32GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-UATA-32768-N-B
Related LinksFFD-25-UAT, FFD-25-UATA-32768-N-B Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-UATA-32768-N-B Details Description
Related parts for FFD-25-UATA-32768-N-B
CONN RCPT 4POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
SWITCH PUSH 2XSPDT 5A 250V datasheet.pdf
RES SMD 82.5KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SPEAKER datasheet.pdf
RES SMD 1.35KOHM 0.01% 0.3W 1206 datasheet.pdf
IC SDRAM 128M 143MHZ 86TSOP datasheet.pdf
CAP CER 75PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
HSI NARROW datasheet.pdf
CONN 5POS 1.5MM CRIMP datasheet.pdf