SanDisk FFD-25-UATA-57344-C
FFD-25-UATA-57344-C picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-UATA-57344-C
Brief Description
SSD 56GB 2.5" UATA
Datasheet Download
FFD-25-UATA-57344-C.pdf
Availability of FFD-25-UATA-57344-C
QUANTITY
FFD-25-UATA-57344-C Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-UATA-57344-C
Internal Part NumberEIS-FFD-25-UATA-57344-C
SeriesFFD-25
Memory Size56GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-UATA-57344-C
Related LinksFFD-25-UA, FFD-25-UATA-57344-C Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-UATA-57344-C Details Description
Related parts for FFD-25-UATA-57344-C
IC OPAMP VFB 1.5GHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.18K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 5% 75V AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 51K OHM 5% 12W datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE datasheet.pdf
CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 50A datasheet.pdf