SanDisk FFD-25-UATA-73728-D
FFD-25-UATA-73728-D picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-UATA-73728-D
Brief Description
SSD 72GB 2.5" UATA
Datasheet Download
FFD-25-UATA-73728-D.pdf
Availability of FFD-25-UATA-73728-D
QUANTITY
FFD-25-UATA-73728-D Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-UATA-73728-D
Internal Part NumberEIS-FFD-25-UATA-73728-D
SeriesFFD-25
Memory Size72GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-UATA-73728-D
Related LinksFFD-25-UA, FFD-25-UATA-73728-D Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-UATA-73728-D Details Description
Related parts for FFD-25-UATA-73728-D
OSC 5.0V PROG CMOS PWRDN 25PPM datasheet.pdf
RES SMD 0.62 OHM 5% 5W Z BEND datasheet.pdf
RES SMD 22.1KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 14.7K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
Crystal 13.0000MHz 30ppm 24pF 50 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 10POS PIN datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CONN HDR 10POS 0.100 SMD R/A datasheet.pdf
1" RED REF VINYL 250'/RL datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS INLINE PIN datasheet.pdf
20W DC/DC CONV 1"X1" 1.6KV datasheet.pdf