SanDisk FFD25US-14336-P50-F
FFD25US-14336-P50-F picture photo
Mfg. Part Number
FFD25US-14336-P50-F
Manufacturer
Product Category
Memory Cards
Brief Description
MEMORY CARD FLASH 14GB
Datasheet Download
FFD25US-14336-P50-F.pdf
Availability of FFD25US-14336-P50-F
QUANTITY
FFD25US-14336-P50-F Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD25US-14336-P50-F
Internal Part NumberEIS-FFD25US-14336-P50-F
Category Memory Cards, Modules
FamilyMemory Cards
Series-
Memory TypeFLASH
Memory Size14GB
Speed-
Technology-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD25US-14336-P50-F
Related LinksFFD25US-1, FFD25US-14336-P50-F Datasheet, SanDisk Distributor
FFD25US-14336-P50-F Details Description
Related parts for FFD25US-14336-P50-F
IC REG CTRLR BST FLYBK PWM 8DIP datasheet.pdf
RES SMD 34.8KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 16V 20% 1210 datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR TLK100 datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 50W datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 19.44MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
TOOL HAND CRIMPING DIES datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB datasheet.pdf
IC SDRAM 256M 133MHZ 54TSOP datasheet.pdf