SanDisk FFD35-U3S-120-X-P68
FFD35-U3S-120-X-P68 picture photo
Mfg. Part Number
FFD35-U3S-120-X-P68
Brief Description
SSD 120GB SCSI
Datasheet Download
FFD35-U3S-120-X-P68.pdf
Availability of FFD35-U3S-120-X-P68
QUANTITY
FFD35-U3S-120-X-P68 Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD35-U3S-120-X-P68
Internal Part NumberEIS-FFD35-U3S-120-X-P68
SeriesFFD-35
Memory Size120GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD35-U3S-120-X-P68
Related LinksFFD35-U3S, FFD35-U3S-120-X-P68 Datasheet, SanDisk Distributor
FFD35-U3S-120-X-P68 Details Description
Related parts for FFD35-U3S-120-X-P68
TRANSFORMER 0.50MH 1CT:1CT PULSE datasheet.pdf
OSC 5.0V PROG TTL PWRDN 50PPM datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD datasheet.pdf
VARISTOR 42.3V 1.2KA 2220 datasheet.pdf
RES SMD 19.6 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC DAC 8BIT I2C OCTAL 16MSOP datasheet.pdf
RES 2.15 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 6.8NH 1A 70 MOHM SMD datasheet.pdf