SanDisk FFD35-U3S-120-X-P80
FFD35-U3S-120-X-P80 picture photo
Mfg. Part Number
FFD35-U3S-120-X-P80
Brief Description
SSD 120GB SCSI
Datasheet Download
FFD35-U3S-120-X-P80.pdf
Availability of FFD35-U3S-120-X-P80
QUANTITY
FFD35-U3S-120-X-P80 Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD35-U3S-120-X-P80
Internal Part NumberEIS-FFD35-U3S-120-X-P80
SeriesFFD-35
Memory Size120GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD35-U3S-120-X-P80
Related LinksFFD35-U3S, FFD35-U3S-120-X-P80 Datasheet, SanDisk Distributor
FFD35-U3S-120-X-P80 Details Description
Related parts for FFD35-U3S-120-X-P80
OPTOISO 5.3KV 2CH DARLNG 8-DIP datasheet.pdf
CAP CER 12PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT datasheet.pdf
IC CPLD 128MC 12NS 84PLCC datasheet.pdf
M18,NPB,16MM,NPN,NC datasheet.pdf
PCB TERM BLCK 6POS SCREW CONN datasheet.pdf