SanDisk FFD35-U3S-160-P50
FFD35-U3S-160-P50 picture photo
Mfg. Part Number
FFD35-U3S-160-P50
Brief Description
SSD 160GB SCSI
Datasheet Download
FFD35-U3S-160-P50.pdf
Availability of FFD35-U3S-160-P50
QUANTITY
FFD35-U3S-160-P50 Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD35-U3S-160-P50
Internal Part NumberEIS-FFD35-U3S-160-P50
SeriesFFD-35
Memory Size160GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD35-U3S-160-P50
Related LinksFFD35-U3, FFD35-U3S-160-P50 Datasheet, SanDisk Distributor
FFD35-U3S-160-P50 Details Description
Related parts for FFD35-U3S-160-P50
IC MCU 8BIT 768B OTP 18SOIC datasheet.pdf
RES 16 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 8.35KOHM 0.1% 0.15W 0603 datasheet.pdf
EMITTER IR 880NM 75MA MINI-PILL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
RES 715 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 320.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf
CBL RIBN 36COND 0.025 GRAY 100' datasheet.pdf
SSD 1.8" SATA 16GB PE SLC IND datasheet.pdf