SanDisk FFD35-U3S-160-P68
FFD35-U3S-160-P68 picture photo
Mfg. Part Number
FFD35-U3S-160-P68
Brief Description
SSD 160GB SCSI
Datasheet Download
FFD35-U3S-160-P68.pdf
Availability of FFD35-U3S-160-P68
QUANTITY
FFD35-U3S-160-P68 Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD35-U3S-160-P68
Internal Part NumberEIS-FFD35-U3S-160-P68
SeriesFFD-35
Memory Size160GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD35-U3S-160-P68
Related LinksFFD35-U3, FFD35-U3S-160-P68 Datasheet, SanDisk Distributor
FFD35-U3S-160-P68 Details Description
Related parts for FFD35-U3S-160-P68
DUCT SOLID NOHO DGY 3X5"(6=6') datasheet.pdf
IC REG SWTCHD CAP INV 20MA 8SOIC datasheet.pdf
CABLE FOR CABLE IV OR MULTIPRO datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 16V X7R 0306 datasheet.pdf
CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX9X12 datasheet.pdf
RES 20K OHM 0.6W 0.05% RADIAL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN datasheet.pdf
TERM BLOCK DIN RAIL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
DIODE AVALANCHE 800V 2A SOD57 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf