SanDisk FFD35-U3S-96-X-P80
FFD35-U3S-96-X-P80 picture photo
Mfg. Part Number
FFD35-U3S-96-X-P80
Manufacturer
Product Category
Solid State Drives (SSDs)
Brief Description
SSD 96GB SCSI
Datasheet Download
FFD35-U3S-96-X-P80.pdf
Availability of FFD35-U3S-96-X-P80
QUANTITY
FFD35-U3S-96-X-P80 Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD35-U3S-96-X-P80
Internal Part NumberEIS-FFD35-U3S-96-X-P80
Category Memory Cards, Modules
FamilySolid State Drives (SSDs)
SeriesFFD-35
Memory Size96GB
Memory TypeFLASH
Form Factor-
Speed - Read-
Speed - Write-
Voltage - Supply-
Type-
Current - Max-
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
Size / Dimension-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD35-U3S-96-X-P80
Related LinksFFD35-U3S, FFD35-U3S-96-X-P80 Datasheet, SanDisk Distributor
FFD35-U3S-96-X-P80 Details Description
Related parts for FFD35-U3S-96-X-P80
RES 620 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.5MM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 9A I2PAK datasheet.pdf
IC 1.71V LOW CURRENT MON SOT23-5 datasheet.pdf
IC HOT-SWAP CTRLR -48V 8-SOIC datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY 40POS R/A GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
RES SMD 56.2KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 390UH 135MA 9.9 OHM TH datasheet.pdf
IC OPAMP GP 55MHZ RRO UMAX datasheet.pdf