SanDisk FFD35US-2048-X-P68
FFD35US-2048-X-P68 picture photo
Mfg. Part Number
FFD35US-2048-X-P68
Manufacturer
Product Category
Memory Cards
Brief Description
MEMORY CARD FLASH 2GB
Datasheet Download
FFD35US-2048-X-P68.pdf
Availability of FFD35US-2048-X-P68
QUANTITY
FFD35US-2048-X-P68 Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD35US-2048-X-P68
Internal Part NumberEIS-FFD35US-2048-X-P68
Category Memory Cards, Modules
FamilyMemory Cards
Series-
Memory TypeFLASH
Memory Size2GB
Speed-
Technology-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD35US-2048-X-P68
Related LinksFFD35US-2, FFD35US-2048-X-P68 Datasheet, SanDisk Distributor
FFD35US-2048-X-P68 Details Description
Related parts for FFD35US-2048-X-P68
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC FPGA 422 I/O 672FBGA datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 20KB OTP 52PLCC datasheet.pdf
VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 51K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE CERM 2A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
BRAKE HUB CLEAN DISC KIT 07547 datasheet.pdf
CONN RECEPT 68POS 1.27MM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT PIN datasheet.pdf