JAE Electronics FI-X30CLH-NPB-7000
FI-X30CLH-NPB-7000 picture photo
Mfg. Part Number
FI-X30CLH-NPB-7000
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Accessories
Brief Description
CONN COVER SHELL PLUG 30POS COAX
Datasheet Download
FI-X30CLH-NPB-7000.pdf
Availability of FI-X30CLH-NPB-7000
QUANTITY
FI-X30CLH-NPB-7000 Order Process
Ship out your order
Specifications of FI-X30CLH-NPB-7000
Internal Part NumberEIS-FI-X30CLH-NPB-7000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package7,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Accessories
SeriesFI-X
Accessory TypeShell
Number of Positions30
For Use With/Related ProductsFI-X Series
Features-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FI-X30CLH-NPB-7000
Related LinksFI-X30CLH, FI-X30CLH-NPB-7000 Datasheet, JAE Electronics Distributor
FI-X30CLH-NPB-7000 Details Description
Related parts for FI-X30CLH-NPB-7000
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ8 M32 datasheet.pdf
INDICATOR 12V 8MM PROMINENT WHT datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 2048X18 10NS 64QFP datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC EMBEDDED PC MAIN CLK 56TSSOP datasheet.pdf
BUZZ VAC 2.9KHZ FAST PULSE datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 1% 8W TO220-4 datasheet.pdf
PWRBLADE R/A LF HDR datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28UQFN datasheet.pdf
ULTRAFIT VERT 15 AU PLATED NAT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN datasheet.pdf