TE Connectivity Raychem Cable Protection FL2500-NO.3-J1-0-80MM
FL2500-NO.3-J1-0-80MM picture photo
Mfg. Part Number
FL2500-NO.3-J1-0-80MM
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Tubing
Brief Description
HEAT SHRINK TUBING
Datasheet Download
FL2500-NO.3-J1-0-80MM.pdf
Availability of FL2500-NO.3-J1-0-80MM
QUANTITY
FL2500-NO.3-J1-0-80MM Order Process
Ship out your order
Specifications of FL2500-NO.3-J1-0-80MM
Internal Part NumberEIS-FL2500-NO.3-J1-0-80MM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FL2500-NO.3-J1-0-80MM
FL2500-NO.3-J1-0-80MM Details Description
Related parts for FL2500-NO.3-J1-0-80MM
RES SMD 2.32K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS W/SKT BOX datasheet.pdf
CAP CER 100PF 50V X7R 0201 datasheet.pdf
RES 15K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 23.7 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 100POS PIN datasheet.pdf
ANT DIRECT PNL 7.5DBI 36" N FEM datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 80LQFP datasheet.pdf
TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP datasheet.pdf