Bivar, Inc. FLPR1-12.250
FLPR1-12.250 picture photo
Mfg. Part Number
FLPR1-12.250
Manufacturer
Product Category
Optics - LEDs - Light Pipes
Brief Description
FLEXIBLE LIGHT PIPE
Datasheet Download
FLPR1-12.250.pdf
Availability of FLPR1-12.250
QUANTITY
FLPR1-12.250 Order Process
Ship out your order
Specifications of FLPR1-12.250
Internal Part NumberEIS-FLPR1-12.250
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyOptics - LEDs - Light Pipes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FLPR1-12.250
Related LinksFLPR1-, FLPR1-12.250 Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
FLPR1-12.250 Details Description
Related parts for FLPR1-12.250
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 47NH 900MA 60 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN FFC VERT 22POS 1.25MM PCB datasheet.pdf
CAP 1F 5.5V THROUGH HOLE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
RES 5.49K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 250V 0.4A TO-92 datasheet.pdf