Omron Automation & Safety FLV-CL100R
FLV-CL100R picture photo
Mfg. Part Number
FLV-CL100R
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lighting
Brief Description
COAXIAL LIGTS 98X141MM RED
Datasheet Download
FLV-CL100R.pdf
Availability of FLV-CL100R
QUANTITY
FLV-CL100R Order Process
Ship out your order
Specifications of FLV-CL100R
Internal Part NumberEIS-FLV-CL100R
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lighting
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FLV-CL100R
Related LinksFLV-C, FLV-CL100R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
FLV-CL100R Details Description
Related parts for FLV-CL100R
THERMISTOR PTC 2.2K OHM 5% 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 EYELET datasheet.pdf
CBL RIBN 5COND 0.039 GRAY 300' datasheet.pdf
RES 115K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC CPLD 512MC 3.5NS 176TQFP datasheet.pdf
RES 13.3 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 32.4K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC PCIE CLOCK GEN 100MHZ 14QFN datasheet.pdf
TVS DIODE 64.1VWM 103VC DO13 datasheet.pdf
SAFETY LASER SCANNER datasheet.pdf
POSITION SENSOR 2" CBL W/CONN datasheet.pdf