Omron Automation & Safety FLV-FB200200W
FLV-FB200200W picture photo
Mfg. Part Number
FLV-FB200200W
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lighting
Brief Description
EDGE TYPE LIGHTS 200X200 WHITE
Datasheet Download
FLV-FB200200W.pdf
Availability of FLV-FB200200W
QUANTITY
FLV-FB200200W Order Process
Ship out your order
Specifications of FLV-FB200200W
Internal Part NumberEIS-FLV-FB200200W
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lighting
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FLV-FB200200W
Related LinksFLV-FB, FLV-FB200200W Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
FLV-FB200200W Details Description
Related parts for FLV-FB200200W
IC OPAMP JFET 8MHZ 14SOIC datasheet.pdf
CAP TANT 56UF 15V 10% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
DIODE RF PIN 150V 100MA SOT323 datasheet.pdf
RES 2.21K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2K OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
POT 20K OHM 1/20W CARBON LOG datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 12POS DUAL PCB datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
THROUGH-HOLE .025" SQ POST HEADE datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS INLINE SKT datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf