TE Connectivity Raychem Cable Protection FLX40-010-21-CS8650
FLX40-010-21-CS8650 picture photo
Mfg. Part Number
FLX40-010-21-CS8650
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Accessories
Brief Description
HEXASHIELD TERMINATION
Datasheet Download
FLX40-010-21-CS8650.pdf
Availability of FLX40-010-21-CS8650
QUANTITY
FLX40-010-21-CS8650 Order Process
Ship out your order
Specifications of FLX40-010-21-CS8650
Internal Part NumberEIS-FLX40-010-21-CS8650
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FLX40-010-21-CS8650
FLX40-010-21-CS8650 Details Description
Related parts for FLX40-010-21-CS8650
IC MCU 8BIT 14KB OTP 44TQFP datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 214VWM 361.2VC SMD datasheet.pdf
RELAY SSR 5A 240VAC AC OUT SIP datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 ESD 28SOIC datasheet.pdf
TERM STRIP MARKER HOLDER datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS PIN datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
RES 556K OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf