Schaffner EMC Inc. FN5010-210-99
FN5010-210-99 picture photo
Mfg. Part Number
FN5010-210-99
Brief Description
FILTER OUTPUT PWN 210A
Datasheet Download
FN5010-210-99.pdf
Availability of FN5010-210-99
QUANTITY
FN5010-210-99 Order Process
Ship out your order
Specifications of FN5010-210-99
Internal Part NumberEIS-FN5010-210-99
Voltage - Rated AC-
Current210A
Approvals-
Operating Temperature-25°C ~ 85°C
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral)230V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase)400V
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FN5010-210-99
Related LinksFN5010, FN5010-210-99 Datasheet, Schaffner EMC Inc. Distributor
FN5010-210-99 Details Description
Related parts for FN5010-210-99
CONN SMA JACK 50 OHM EDGE MNT datasheet.pdf
CONN DB26 FEMALE HD CRIMP TIN datasheet.pdf
RES SMD 82.5 OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR DS92LV1021A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
SPRING datasheet.pdf
RES 550K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M12 NYLON 96MM datasheet.pdf
CONN CABLE CLAMP SZ18 1-20 BLACK datasheet.pdf
250 TB SPR CLA W/L 35D datasheet.pdf
CRYSTAL 38.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 1000PF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf