Omron Automation & Safety FQ-CR10100F-M
FQ-CR10100F-M picture photo
Mfg. Part Number
FQ-CR10100F-M
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Cameras/Sensors
Brief Description
MULTI CR NPN WIDE VIEW LONG
Datasheet Download
FQ-CR10100F-M.pdf
Availability of FQ-CR10100F-M
QUANTITY
FQ-CR10100F-M Order Process
Ship out your order
Specifications of FQ-CR10100F-M
Internal Part NumberEIS-FQ-CR10100F-M
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Cameras/Sensors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FQ-CR10100F-M
Related LinksFQ-CR1, FQ-CR10100F-M Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
FQ-CR10100F-M Details Description
Related parts for FQ-CR10100F-M
CONN EDGECARD 16POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP THIN FILM 4.4PF 50V 0603 datasheet.pdf
CABLE USB-A 5.5X2.1 CNTR NEG datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC BK INC KEY 750W datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 10V 20% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS .100" GOLD datasheet.pdf
IC DAA ENH FCC LINE-SIDE 10SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC datasheet.pdf