Omron Automation & Safety FQ2-S40100N
FQ2-S40100N picture photo
Mfg. Part Number
FQ2-S40100N
Brief Description
S4 COLOR,0.35MPIX,NPN,300X191
Datasheet Download
FQ2-S40100N.pdf
Availability of FQ2-S40100N
QUANTITY
FQ2-S40100N Order Process
Ship out your order
Specifications of FQ2-S40100N
Internal Part NumberEIS-FQ2-S40100N
FamilyMachine Vision - Cameras/Sensors
SeriesFQ2-S4
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FQ2-S40100N
Related LinksFQ2-S, FQ2-S40100N Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
FQ2-S40100N Details Description
Related parts for FQ2-S40100N
RES ARRAY 5 RES 680K OHM 10SIP datasheet.pdf
IC GATE OR 3CH 3-INP 14-DIP datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 5.08MM 4POS PCB datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NC 0.1A 30V datasheet.pdf
TVS DIODE 171VWM 274VC DO204AL datasheet.pdf
RES SMD 27 OHM 5% 5W 5329 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
INDICATOR NEON YELLOW PANEL MNT datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 16V 10% 2917 datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
RES ARRAY 18 RES 4.7K OHM 20DRT datasheet.pdf