ITT Cannon, LLC FRCIR020R-24-22P-F80-T89-VO
FRCIR020R-24-22P-F80-T89-VO picture photo
Mfg. Part Number
FRCIR020R-24-22P-F80-T89-VO
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CIR 4C 4#8 FR PIN RECP WALL
Datasheet Download
FRCIR020R-24-22P-F80-T89-VO.pdf
Availability of FRCIR020R-24-22P-F80-T89-VO
QUANTITY
FRCIR020R-24-22P-F80-T89-VO Order Process
Ship out your order
Specifications of FRCIR020R-24-22P-F80-T89-VO
Internal Part NumberEIS-FRCIR020R-24-22P-F80-T89-VO
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FRCIR020R-24-22P-F80-T89-VO
Related LinksFRCIR020R-24-, FRCIR020R-24-22P-F80-T89-VO Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
FRCIR020R-24-22P-F80-T89-VO Details Description
Related parts for FRCIR020R-24-22P-F80-T89-VO
MOSFET P-CH 20V 5A 8-SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 130VWM 209VC SMC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 25V 10% 2812 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 61POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
MODULE MEMS COMPASS I2C CM1020 datasheet.pdf
RES 1K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 1.37K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
MOUNT MAGN 3/4" TEFLEX datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM datasheet.pdf