ITT Cannon, LLC FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO
FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO picture photo
Mfg. Part Number
FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CIR 54C 54#16 FR PIN RECP WALL
Datasheet Download
FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO.pdf
Availability of FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO
QUANTITY
FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO Order Process
Ship out your order
Specifications of FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO
Internal Part NumberEIS-FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO
Related LinksFRCIR030FP-32-, FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO Details Description
Related parts for FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO
MARKER WIRE MULTICARD WHT 1=80PC datasheet.pdf
CONSOLE STEEL 24.5X22.6X49 BLK datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 15POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
INVERTER MODULE TERM BLOCK datasheet.pdf
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 14-16 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp 25PC datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 35V 20% 2824 datasheet.pdf
CABLE SATA 3.0 R/A-R/A 0.70M datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 5A 6SON datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6CLCC datasheet.pdf