ITT Cannon, LLC FRCIR06CF-10SL-3S-F80
FRCIR06CF-10SL-3S-F80 picture photo
Mfg. Part Number
FRCIR06CF-10SL-3S-F80
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CIR 3C 3#16S SKT PLUG
Datasheet Download
FRCIR06CF-10SL-3S-F80.pdf
Availability of FRCIR06CF-10SL-3S-F80
QUANTITY
FRCIR06CF-10SL-3S-F80 Order Process
Ship out your order
Specifications of FRCIR06CF-10SL-3S-F80
Internal Part NumberEIS-FRCIR06CF-10SL-3S-F80
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FRCIR06CF-10SL-3S-F80
Related LinksFRCIR06CF-, FRCIR06CF-10SL-3S-F80 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
FRCIR06CF-10SL-3S-F80 Details Description
Related parts for FRCIR06CF-10SL-3S-F80
CAP CER 1.1PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN PC PIN CIRC 0.017DIA GOLD datasheet.pdf
OSC VCXO 13.40155MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
GSP1 APPLIANCE INLET 10A 70 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
CONN SOCKET BGA 272POS GOLD datasheet.pdf
XT314S15 datasheet.pdf
IND .24UH 4.7A 20% SMD datasheet.pdf