Panduit FROVRA12X4YL
FROVRA12X4YL picture photo
Mfg. Part Number
FROVRA12X4YL
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways - Accessories
Brief Description
CABLE DUCT VERT
Datasheet Download
FROVRA12X4YL.pdf
Availability of FROVRA12X4YL
QUANTITY
FROVRA12X4YL Order Process
Ship out your order
Specifications of FROVRA12X4YL
Internal Part NumberEIS-FROVRA12X4YL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways - Accessories
SeriesFiberRunner®, QuickLock™
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FROVRA12X4YL
Related LinksFROVRA, FROVRA12X4YL Datasheet, Panduit Distributor
FROVRA12X4YL Details Description
Related parts for FROVRA12X4YL
CONN FPC PIN HSG 20POS 1.00MM datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 715K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
RES CHAS MNT 33K OHM 5% 50W datasheet.pdf
RES 93.1K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf