Panduit FRVT12X4BL
FRVT12X4BL picture photo
Mfg. Part Number
FRVT12X4BL
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways - Accessories
Brief Description
CABLE DUCT VERTICAL HINGED
Datasheet Download
FRVT12X4BL.pdf
Availability of FRVT12X4BL
QUANTITY
FRVT12X4BL Order Process
Ship out your order
Specifications of FRVT12X4BL
Internal Part NumberEIS-FRVT12X4BL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways - Accessories
SeriesFiberRunner®, QuickLock™
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FRVT12X4BL
Related LinksFRVT1, FRVT12X4BL Datasheet, Panduit Distributor
FRVT12X4BL Details Description
Related parts for FRVT12X4BL
CONN MRF01 JACK STR 50 OHM PCB datasheet.pdf
IC VIDEO SW 2-IN/1OUT/3CH 16SSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.039UF 16V X7R 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER 110POS 11ROW VERT datasheet.pdf
RES 167 OHM 2W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 2.2A 80 MOHM TH datasheet.pdf
CAP CER 12PF 440VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf