Hirose Electric Co Ltd FX2-100S-1.27SVL(96)
FX2-100S-1.27SVL(96) picture photo
Mfg. Part Number
FX2-100S-1.27SVL(96)
Brief Description
CONN RECEPT 100POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2-100S-1.27SVL(96).pdf
Availability of FX2-100S-1.27SVL(96)
QUANTITY
FX2-100S-1.27SVL(96) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2-100S-1.27SVL(96)
Internal Part NumberEIS-FX2-100S-1.27SVL(96)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2-100S-1.27SVL(96)
Related LinksFX2-100S-1, FX2-100S-1.27SVL(96) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2-100S-1.27SVL(96) Details Description
Related parts for FX2-100S-1.27SVL(96)
CONN 4POS MINI-DIN MET PANEL MNT datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 30W datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 400KHZ 8SO datasheet.pdf
SSR 90A BURST FIRE CONTRL POT datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS 1.00" DL GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 34.8 OHM 1% 20W datasheet.pdf
RES 240 OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
RES 47 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 48VOUT 50W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .125" datasheet.pdf
FAN 60X20MM 12VDC 19 CFM datasheet.pdf