Hirose Electric Co Ltd FX2-20S-1.27SVL(95)
FX2-20S-1.27SVL(95) picture photo
Mfg. Part Number
FX2-20S-1.27SVL(95)
Brief Description
CONN RECEPT STR 20POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2-20S-1.27SVL(95).pdf
Availability of FX2-20S-1.27SVL(95)
QUANTITY
FX2-20S-1.27SVL(95) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2-20S-1.27SVL(95)
Internal Part NumberEIS-FX2-20S-1.27SVL(95)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2-20S-1.27SVL(95)
Related LinksFX2-20S-1, FX2-20S-1.27SVL(95) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2-20S-1.27SVL(95) Details Description
Related parts for FX2-20S-1.27SVL(95)
IC DRVR VID 1CH FLTR/CLAMP 8SOIC datasheet.pdf
CONN RECEPT 4POS 24AWG MTA156 datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 820 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 180 OHM 0606 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
CAP POLYMER 100UF 20% 2.5V SMD datasheet.pdf
RES 43K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 154K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.3A datasheet.pdf
RES SMD 100K OHM 5% 1/5W 0402 datasheet.pdf