Hirose Electric Co Ltd FX2-68S-1.27DS(71)
FX2-68S-1.27DS(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2-68S-1.27DS(71)
Brief Description
CONN RECEPT R/A 68POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2-68S-1.27DS(71).pdf
Availability of FX2-68S-1.27DS(71)
QUANTITY
FX2-68S-1.27DS(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2-68S-1.27DS(71)
Internal Part NumberEIS-FX2-68S-1.27DS(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package45
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2-68S-1.27DS(71)
Related LinksFX2-68S-1, FX2-68S-1.27DS(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2-68S-1.27DS(71) Details Description
Related parts for FX2-68S-1.27DS(71)
HOOK-UP STRND 10AWG GRAY 1000' datasheet.pdf
IC 25BIT CONFIG REG BUFF 96-BGA datasheet.pdf
IC ADC CMOS 8BIT W/MUX&REF 28DIP datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 04POS R/A datasheet.pdf
RES SMD 0.39 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
IC FPGA 177 I/O 256FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
E2 DIE 22-18 KRIMP PGYBK datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 92MA 6.7 OHM SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf