Hirose Electric Co Ltd FX2B-20PA-1.27DSL(71)
FX2B-20PA-1.27DSL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-20PA-1.27DSL(71)
Brief Description
CONN HDR 20POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2B-20PA-1.27DSL(71).pdf
Availability of FX2B-20PA-1.27DSL(71)
QUANTITY
FX2B-20PA-1.27DSL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-20PA-1.27DSL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2B-20PA-1.27DSL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package55
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-20PA-1.27DSL(71)
Related LinksFX2B-20PA-, FX2B-20PA-1.27DSL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-20PA-1.27DSL(71) Details Description
Related parts for FX2B-20PA-1.27DSL(71)
CAP FILM 0.47UF 2% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
IC SYNC FIFO MEM 256X18 64LQFP datasheet.pdf
CONN RECEPT 15POS 26AWG MTA100 datasheet.pdf
CARDEDGE 100POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 70CRI 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 19A TDSON-8 datasheet.pdf
BIG CHIP LED DAY WHITE 2780LM datasheet.pdf
4.25G DWDM TOSA 80KM datasheet.pdf
762 TB SOCKET VER 3/TAIL datasheet.pdf
CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf