Hirose Electric Co Ltd FX2B-20SA-1.27R(02)
FX2B-20SA-1.27R(02) picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-20SA-1.27R(02)
Brief Description
CONN RECEPT 20POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2B-20SA-1.27R(02).pdf
Availability of FX2B-20SA-1.27R(02)
QUANTITY
FX2B-20SA-1.27R(02) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-20SA-1.27R(02)
Internal Part NumberEIS-FX2B-20SA-1.27R(02)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-20SA-1.27R(02)
Related LinksFX2B-20SA, FX2B-20SA-1.27R(02) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-20SA-1.27R(02) Details Description
Related parts for FX2B-20SA-1.27R(02)
IC D-TYPE POS TRG DUAL 14SOIC datasheet.pdf
IC VIDEO MULTIPLEXER 4X1 14SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EXTEND datasheet.pdf
TERM BLOCK RCPT 8POS SIDE 5.08MM datasheet.pdf
IC DGTL POT 10K 128TAPS SC70-5 datasheet.pdf
DIODE AVALANCHE 200V 2A DO214AC datasheet.pdf
CONN MINI OSP PLUG 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
TVS DIODE 70VWM 118.65VC P600 datasheet.pdf
POT 20K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL datasheet.pdf