Hirose Electric Co Ltd FX2B-20SA-1.27R
FX2B-20SA-1.27R picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-20SA-1.27R
Manufacturer
Product Category
D-Shaped Connectors - Centronics
Brief Description
CONN SOCKET 20POS 1.27MM (4PCS)
Datasheet Download
FX2B-20SA-1.27R.pdf
Availability of FX2B-20SA-1.27R
QUANTITY
FX2B-20SA-1.27R Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-20SA-1.27R
Internal Part NumberEIS-FX2B-20SA-1.27R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Shaped Connectors - Centronics
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-20SA-1.27R
Related LinksFX2B-20, FX2B-20SA-1.27R Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-20SA-1.27R Details Description
Related parts for FX2B-20SA-1.27R
TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC DO15 datasheet.pdf
TRANS NPN 80V 0.5A TO-92 datasheet.pdf
SENSOR 500PSI M10-1.25 6H 4.5V datasheet.pdf
CONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 10% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN HDR 12POS 0.100 T/H GOLD datasheet.pdf
CONN FREE HANGING RCPT 65SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RDL datasheet.pdf
M805 26C 26#23 SKT PLUG THRD datasheet.pdf
AB 3100A SHL KIT 18 CAD OD datasheet.pdf