Hirose Electric Co Ltd FX2B-32P-1.27DS(71)
FX2B-32P-1.27DS(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-32P-1.27DS(71)
Manufacturer
Product Category
D-Shaped Connectors - Centronics
Brief Description
CONN HDR 32POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2B-32P-1.27DS(71).pdf
Availability of FX2B-32P-1.27DS(71)
QUANTITY
FX2B-32P-1.27DS(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-32P-1.27DS(71)
Internal Part NumberEIS-FX2B-32P-1.27DS(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Shaped Connectors - Centronics
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-32P-1.27DS(71)
Related LinksFX2B-32P-, FX2B-32P-1.27DS(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-32P-1.27DS(71) Details Description
Related parts for FX2B-32P-1.27DS(71)
IC REG LDO ADJ 0.15A 8SOIC datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER 8X1 16TSSOP datasheet.pdf
FAN AXIAL 119.5X38.5MM 230VAC datasheet.pdf
RES 6.65K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
ATTENUATOR 1206 SMD 2 DB datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 145POS GOLD datasheet.pdf
Connector Socket 84 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN HDR 8POS 1.27MM SMD R/A datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
MICRO 25C S 18" RBW JACKS NI datasheet.pdf
RES SMD 158K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf