Hirose Electric Co Ltd FX2B-32P-1.27DSA(71)
FX2B-32P-1.27DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-32P-1.27DSA(71)
Brief Description
CONN HEADER VERT 32POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2B-32P-1.27DSA(71).pdf
Availability of FX2B-32P-1.27DSA(71)
QUANTITY
FX2B-32P-1.27DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-32P-1.27DSA(71)
Internal Part NumberEIS-FX2B-32P-1.27DSA(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package80
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-32P-1.27DSA(71)
Related LinksFX2B-32P-1, FX2B-32P-1.27DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-32P-1.27DSA(71) Details Description
Related parts for FX2B-32P-1.27DSA(71)
MEMORY CARD FLASH 128MB datasheet.pdf
RES SMD 47 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MODULE DDR2 1GB 240-DIMM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 11.5K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
MODULAR CBL STR 10' REVERSED datasheet.pdf
CAP CER 6PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN HDBNC PLUG 50 OHM SOLDER datasheet.pdf