Hirose Electric Co Ltd FX2B-32PA-1.27DS(71)
FX2B-32PA-1.27DS(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-32PA-1.27DS(71)
Brief Description
CONN HEADER R/A 32POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2B-32PA-1.27DS(71).pdf
Availability of FX2B-32PA-1.27DS(71)
QUANTITY
FX2B-32PA-1.27DS(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-32PA-1.27DS(71)
Internal Part NumberEIS-FX2B-32PA-1.27DS(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package44
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-32PA-1.27DS(71)
Related LinksFX2B-32PA-, FX2B-32PA-1.27DS(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-32PA-1.27DS(71) Details Description
Related parts for FX2B-32PA-1.27DS(71)
DIODE ZENER 51V 500MW DO35 datasheet.pdf