Hirose Electric Co Ltd FX2B-40SA-1.27R
FX2B-40SA-1.27R picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-40SA-1.27R
Brief Description
CONN SOCKET 40POS 1.27MM (4PCS)
Datasheet Download
FX2B-40SA-1.27R.pdf
Availability of FX2B-40SA-1.27R
QUANTITY
FX2B-40SA-1.27R Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-40SA-1.27R
Internal Part NumberEIS-FX2B-40SA-1.27R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-40SA-1.27R
Related LinksFX2B-40, FX2B-40SA-1.27R Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-40SA-1.27R Details Description
Related parts for FX2B-40SA-1.27R
RES SMD 15 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 300MA 2.6 OHM datasheet.pdf
TITAN GPS IP67 1575.42MHZ datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 13KV NONSTND datasheet.pdf
SWITCH BEZEL datasheet.pdf
RES SMD 11.3 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6000K 2SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 2W SMBJ datasheet.pdf
CONN HEADER 63POS .100 L.585 datasheet.pdf