Hirose Electric Co Ltd FX2B-52PA-1.27DSA(71)
FX2B-52PA-1.27DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-52PA-1.27DSA(71)
Brief Description
CONN HEADER VERT 52POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2B-52PA-1.27DSA(71).pdf
Availability of FX2B-52PA-1.27DSA(71)
QUANTITY
FX2B-52PA-1.27DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-52PA-1.27DSA(71)
Internal Part NumberEIS-FX2B-52PA-1.27DSA(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-52PA-1.27DSA(71)
Related LinksFX2B-52PA-, FX2B-52PA-1.27DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-52PA-1.27DSA(71) Details Description
Related parts for FX2B-52PA-1.27DSA(71)
LED 5MM RT ANGLE GREEN PC MNT datasheet.pdf